Український виробник «прив’язаних» безпілотників Huless залучив $1 млн інвестицій. Що відомо
Українська defense tech компанія Huless залучила $1 млн інвестицій на розвиток дронів Highline-T, які використовують оптоволоконний зв’язок. Фінансування надали ангельські інвестори в defense-tech, а також анонімний лід-інвестор. Про це повідомляє Forbes Україна. Частину суми склали кредит від державного банку під урядовий контракт і гранти від Brave1 на розробку Highline-T. «Ці кошти допоможуть нам швидше вийти на ринок і впровадити концепцію мобільного зв’язку з антенами змінної висоти», — зазначив CEO Huless Тарас Семенюк. Про Highline-T Huless позиціонує Highline-T як «прив’язний» дрон, здатний працювати автономно до 4 годин на висоті 100 метрів за умов повної відсутності GPS. Він отримує живлення та передає дані через кабель, що робить його стійким до засобів РЕБ. Дрон також має резервне живлення та аварійний парашут. На дроні також розташований ретранслятор, який збільшує дальність зв’язку оператора дрона з БПЛА. Окрім цього збільшує радіус дистанційного керування для НРК та дистанційно керованих турелей на 15 кілометрів. Huless зараз працює над створенням єдиної системи військового зв’язку, де такі дрони слугуватимуть основними елементами мережі.
Українська defense tech компанія Huless залучила $1 млн інвестицій на розвиток дронів Highline-T, які використовують оптоволоконний зв’язок.
Фінансування надали ангельські інвестори в defense-tech, а також анонімний лід-інвестор. Про це повідомляє Forbes Україна. Частину суми склали кредит від державного банку під урядовий контракт і гранти від Brave1 на розробку Highline-T.
«Ці кошти допоможуть нам швидше вийти на ринок і впровадити концепцію мобільного зв’язку з антенами змінної висоти», — зазначив CEO Huless Тарас Семенюк.
Про Highline-T
Huless позиціонує Highline-T як «прив’язний» дрон, здатний працювати автономно до 4 годин на висоті 100 метрів за умов повної відсутності GPS. Він отримує живлення та передає дані через кабель, що робить його стійким до засобів РЕБ. Дрон також має резервне живлення та аварійний парашут.
На дроні також розташований ретранслятор, який збільшує дальність зв’язку оператора дрона з БПЛА. Окрім цього збільшує радіус дистанційного керування для НРК та дистанційно керованих турелей на 15 кілометрів.
Huless зараз працює над створенням єдиної системи військового зв’язку, де такі дрони слугуватимуть основними елементами мережі.